HF1008R-471H
MFR.Part #
HF1008R-471H
JLCPCB Part #
C17325978
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.55Ω 310mA 470nH ±3% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS