HF1008R-271G
MFR.Part #
HF1008R-271G
JLCPCB Part #
C17334926
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.25Ω 270nH 345mA ±2% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS