HF1008R-222J
MFR.Part #
HF1008R-222J
JLCPCB Part #
C17584171
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.65Ω 2.2uH 300mA ±5% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS