HF1008R-221J
MFR.Part #
HF1008R-221J
JLCPCB Part #
C17318195
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.15Ω 220nH 360mA ±5% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS