HF1008R-180K
MFR.Part #
HF1008R-180K
JLCPCB Part #
C17271042
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
130mΩ 18nH 965mA ±10% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS