HF1008R-100J
MFR.Part #
HF1008R-100J
JLCPCB Part #
C17431126
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.235A 10nH 80mΩ ±5% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS