HF1008-120K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
HF1008-120K
JLCPCB Part #
C17288444
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.075A 105mΩ 12nH ±10% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors