ER1641-222KR
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
ER1641-222KR
JLCPCB Part #
C3350113
Package
Plugin,D4.1xL10.4mm
Description
100MHz 190mΩ 2.2uH 44@7.9MHz 650mA ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors