DC780R-683K
MFR.Part #
DC780R-683K
JLCPCB Part #
C6931984
Package
Plugin,D=19.6mm
Description
13.2A 4.8A 53mΩ 68uH ±10% 插件,D=19.6mm Power Inductors ROHS