DC630-473K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
DC630-473K
JLCPCB Part #
C5624344
Package
Plugin,D=16mm
Description
10A 3.98A 47uH 62mΩ ±10% 插件,D=16mm Power Inductors