5022R-912H
MFR.Part #
5022R-912H
JLCPCB Part #
C17449995
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
638mA 800mΩ 9.1uH ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS