5022R-912G
MFR.Part #
5022R-912G
JLCPCB Part #
C17561279
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
638mA 800mΩ 9.1uH ±2% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS