5022R-822J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
5022R-822J
JLCPCB Part #
C17199051
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
600mΩ 748mA 8.2uH ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS