5022R-822H
MFR.Part #
5022R-822H
JLCPCB Part #
C17645399
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
600mΩ 748mA 8.2uH ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS