5022R-752J
MFR.Part #
5022R-752J
JLCPCB Part #
C17288665
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
550mΩ 7.5uH 765mA ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS