5022R-752G
MFR.Part #
5022R-752G
JLCPCB Part #
C17624430
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
550mΩ 7.5uH 765mA ±2% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS