5022R-682J
MFR.Part #
5022R-682J
JLCPCB Part #
C17402895
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
500mΩ 6.8uH 820mA ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS