5022R-682H
MFR.Part #
5022R-682H
JLCPCB Part #
C17543306
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
500mΩ 6.8uH 820mA ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS