5022R-682G
MFR.Part #
5022R-682G
JLCPCB Part #
C17563852
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
500mΩ 6.8uH 820mA ±2% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS