5022R-622J
MFR.Part #
5022R-622J
JLCPCB Part #
C17613921
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
470mΩ 6.2uH 830mA ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS