5022R-561G
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
5022R-561G
JLCPCB Part #
C17533234
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.645A 135mΩ 560nH ±2% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS