5022R-472J
MFR.Part #
5022R-472J
JLCPCB Part #
C17413641
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
2.6Ω 375mA 4.7uH ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS