5022R-242J
MFR.Part #
5022R-242J
JLCPCB Part #
C17693493
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.1Ω 2.4uH 575mA ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS