5022R-242H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
5022R-242H
JLCPCB Part #
C17190137
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.1Ω 2.4uH 575mA ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS