5022R-222F
MFR.Part #
5022R-222F
JLCPCB Part #
C17477506
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
2.2uH 620mA 950mΩ ±1% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS