5022R-203J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
5022R-203J
JLCPCB Part #
C17222533
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
2.5Ω 20uH 372mA ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS