5022R-162G
MFR.Part #
5022R-162G
JLCPCB Part #
C17537842
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.6uH 600mΩ 780mA ±2% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS