5022R-152H
MFR.Part #
5022R-152H
JLCPCB Part #
C17495288
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.5uH 500mΩ 855mA ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS