5022R-132F
MFR.Part #
5022R-132F
JLCPCB Part #
C17514956
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.3uH 480mΩ 875mA ±1% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS