5022R-113F
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
5022R-113F
JLCPCB Part #
C17221272
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.05Ω 11uH 565mA ±1% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS