5022R-112H
MFR.Part #
5022R-112H
JLCPCB Part #
C17375084
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.1uH 420mΩ 930mA ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS