5022R-112G
MFR.Part #
5022R-112G
JLCPCB Part #
C17448715
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.1uH 420mΩ 930mA ±2% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS