4590R-472J
MFR.Part #
4590R-472J
JLCPCB Part #
C17685394
Description
4.7uH 7.5A 8mΩ 9.11A ±5% Plugin,D11.6xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS