4590R-333J
MFR.Part #
4590R-333J
JLCPCB Part #
C17380258
Description
2.9A 28mΩ 33uH 4.87A ±5% 插件,D11.6xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS