4590R-273J
MFR.Part #
4590R-273J
JLCPCB Part #
C17344217
Description
25mΩ 27uH 3.2A 5.15A ±5% 插件,D11.6xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS