4554R-101J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4554R-101J
JLCPCB Part #
C5902717
Package
Plugin,D=8.6mm
Description
100uH 290mΩ 910mA ±5% Plugin,D=8.6mm Power Inductors ROHS