4554-681J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4554-681J
JLCPCB Part #
C6393661
Package
Plugin,D=8.6mm
Description
1.6Ω 380mA 680uH ±5% Plugin,D=8.6mm Power Inductors