4554-221J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4554-221J
JLCPCB Part #
C5505811
Package
Plugin,D=8.6mm
Description
220uH 640mA 650mΩ ±5% Plugin,D=8.6mm Power Inductors