4554-121J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4554-121J
JLCPCB Part #
C5509893
Package
Plugin,D=8.6mm
Description
120uH 320mΩ 840mA ±5% Plugin,D=8.6mm Power Inductors