4379-822KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4379-822KS
JLCPCB Part #
C17184198
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1Ω 225mA 8.2uH ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors