4379-563KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4379-563KS
JLCPCB Part #
C17225783
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
120mA 3.5Ω 56uH ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors