4379-123KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4379-123KS
JLCPCB Part #
C17210437
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.5Ω 12uH 180mA ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors