4302R-182H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4302R-182H
JLCPCB Part #
C17324645
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.8uH 430mA 800mΩ ±3% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS