4302R-122F
MFR.Part #
4302R-122F
JLCPCB Part #
C17489201
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.2uH 500mA 600mΩ ±1% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS