4232-331H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4232-331H
JLCPCB Part #
C7019548
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
330nH 400mA 760mΩ ±3% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors