4232-101H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4232-101H
JLCPCB Part #
C7182614
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
100nH 450mΩ 519mA ±3% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors