3094-471KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
3094-471KS
JLCPCB Part #
C17349118
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
140mΩ 470nH 590mA ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors