3094-330KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
3094-330KS
JLCPCB Part #
C17319114
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1A 33nH 50mΩ ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors