3094-271KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
3094-271KS
JLCPCB Part #
C17566760
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
100mΩ 270nH 700mA ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors