3094-221KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
3094-221KS
JLCPCB Part #
C17348863
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
220nH 790mA 80mΩ ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors